Laura Vizváryová
Osoba
69 článkov
📈 Zmienky v HotInfo
pred 26 týždňamidnes
📰 Posledné články (69)
17.10.
Rozchod roka s Kollárom a teraz TOTO: Vizváryová prekvapila slovami o návrate! Vie o tom aj Boris?
topky.sk
17.10.
Rozchod roka s Kollárom a teraz TOTO: Vizváryová prekvapila slovami o návrate k Borisovi! Vie o tom aj on?
topky.sk
13.10.
Mladučká Nikola, ktorá má dieťa s Kollárom: Teraz budem hovoriť ja! Aha, čo bonzla na Borisa
Nový Čas
13.10.
Mladučká Nikola, ktorá má dieťa s Kollárom: Teraz budem hovoriť ja! Aha, čo prezradila o Borisovi
Nový Čas
12.10.
Vizváryová o Kollárovi a ich spoločnom synovi: Emotívny posun! Prestal mu hovoriť tatyko
Nový Čas
09.10.
Bratislavské módne dni pritiahli známe tváre: Verešová v bielom, Plačková aj Sulíková prekvapili
Nový Čas
09.10.
Známe Slovenky po rozchodoch opäť v spoločnosti! Na BMD sme sledovali viaceré nežnosti. Čo sa dialo v zákulisí?
diva.sk
09.10.
2. deň módnej šou: Belohorcová na móle, Lelkes s blondínkou a pozrite na Plačkovej róbu
pluska.sk
24.09.
O takmer 40 rokov mladšia priateľka Kollára čelí obvineniam, že chce jeho peniaze a robila eskort - ako na to reaguje?
diva.sk
10.09.
Laura Vizváryová na rovinu: K tejto žene od Borisa sa môj syn nedostane ani keby padal meteorit!
Novy Cas
08.09.
Laura Vizváryová po rozchode s multioteckom Borisom Kollárom: Tajomné kytice od nového muža?!
Novy Cas
05.09.
Kollár zmietol zo stola špekulácie o 20. dieťati: Už je toho naňho priveľa?! Toľko žien a detí...
Novy Cas
03.09.
Toto ani nie je možné... Boris Kollár čaká v poradí 20. dieťa.. TÁTO "mamička" je tehotná
pluska.sk
30.08.
Opäť prekvapil - s takmer o 40 rokov mladšou partnerkou sa pochválili záberom zo svadby: Boris Kollár novú ženu už neskrýva
diva.sk
30.08.
Opäť prekvapil - a s o 40 rokov mladšou partnerkou sa pochválili záberom priamo zo svadby: Boris Kollár novú ženu už neskrýva
diva.sk
29.08.
Po medializovanom rozchode má po svojom boku novú, o 40 rokov mladšiu ženu: O romániku Borisa Kollára som vedela, vraví Laura
diva.sk
28.08.
Nová kráska po Kollárovom boku: FOTO Táto brunetka mu robieva spoločnosť! Ďalšia mamička v poradí…?
topky.sk
28.08.
Laura Vizváryová konečne priznala pravý dôvod rozchodu s Kollárom: Rodinu nám rozbila TÁTO žena
pluska.sk
28.08.
Expartnerka Kollára Laura Vizváryová: Veľká túžba po ďalšom dieťati! Boris, čo ty na to?
topky.sk
26.08.
Boris Kollár s ďalšou ženou: Na Vajdov festival prišiel s mladou kráskou. Veď vyzerá ako…
pluska.sk
10.08.
Kollárova EX Laura o spackanej plastike nosa: O TOMTO celebritnom chirurgovi už nechce počuť
pluska.sk
10.08.
FOTO Najlepšie oblečené celebrity z Lovestreamu: Plačková ako hviezda, no TEJTO to nevyšlo!
Novy Cas
10.08.
FOTO Hviezdny festival: KTO všetko si nenechal ujsť Lovestream? Sexy Plačková a Šebestová s...
Novy Cas
28.07.
Zámena manželiek vo vile u Kollára: Expolitik sa novou favoritkou a ďalšími deťmi už netají!
topky.sk
28.07.
Výmena žien v haciende u Kollára! Politik už kolotočiarku netají: Výsmešný odkaz od Laury
Novy Cas
21.07.
Laura Vizváryová sa pustila do nového biznisu: Nový kurz pre ženy s prekvapivou cenou!
Novy Cas
15.07.
Po Kollárovi ďalší boháč? Vizváryová má latku nastavenú vysoko: Začal lov na úspešných
topky.sk
12.07.
Laura Vizváryová: Nie som zlatokopka, ale... Boris Kollár bol takmer dokonalý | Za titulkou
pluska.sk
29.06.
Kollárove mamičky Laura Vizváryová a Ľudmila Kudriová zhodili rukavice: Teraz budem hovoriť ja!
Novy Cas
28.06.
Vojna Kollárových žien! Vizváryová a Ľudmila vytiahli najväčšiu špinu: Boris, toto ani nečítaj
Novy Cas
24.06.
Po dramatickom rozchode s Borisom Kollárom prekvapila: Len krátko po smútení sa už Laura pochválila zásnubným prsteňom
diva.sk
18.06.
Plačkovú čakalo veľké prekvapenie: FOTO Od Kollárovej ex dostala poriadne drahý darček!
topky.sk
16.06.
Po ďalšom dieťati Kollára prekvapivé priznanie! Vizváryová žiari šťastím: Slová o novom mužovi...
topky.sk
09.06.
Pred svetom ju skrýval a až dnes sa ukázalo, že s ňou má naozaj ďalšie deti: Boris Kollár ukázal novú mamičku - rovno s bábätkom
diva.sk
08.06.
FOTO Borisa Kollára s novou rodinkou: Toto je jeho ďalšie dieťa a... Laura nezostala ticho!
topky.sk
08.06.
Nová rodina Kollára? Video z postele a záber s dcérami: Dôkaz, že noc strávil u Ľudmily
pluska.sk
02.06.
Kollárova EX Laura sa bráni: Zlatokopka? Ani náhodou! Ja len milujem luxus... a to nie je všetko
topky.sk
22.05.
Kollár a Vizváryová opäť na dovolenke: Je ROZCHOD minulosťou? Laura prezradila viac, než chcela
Novy Cas
21.05.
Rozišli sa, no bez seba nevydržia! Kollár a Laura majú byť denne v kontakte: Bolestivá pravda o konci vzťahu
topky.sk
15.05.
Laura Vizváryová prehovorila o ďalšom dieťati Borisa Kollára: Slová, ktoré by ste nečakali!
pluska.sk
09.05.
Má Boris Kollár ďalšie deti na ceste? Záhadná brunetka Natália prehovorila: Takáto je pravda!
Novy Cas
09.05.
Má Boris Kollár ďalšie deti na ceste? Záhadná brunetka Natália prehovorila: Takáto je pravda!
Novy Cas
09.05.
Krst piesne Anity Soul: Sexi Cifrová, Haydu vytasila bomby a... tohto herca nespoznáte!
topky.sk
02.05.
Laura Vizváryová zhodila po rozchode s Kollárom 14 kíl: Vychudnutá z trápenia?! Toto priznala
Novy Cas
18.04.
Vizváryová ako botoxová kráľovná! Radí ho všetkým ženám po 30-ke: Laura, spamätaj sa...
topky.sk
15.03.
Kollárova EX Laura Vizváryová mení rétoriku: Borisa chce naspäť!… S touto podmienkou
topky.sk
01.03.
Kollár zasadil ex Laure tvrdú ranu: Dôvod rozchodu? Je ľahkovážna a furt strieda partnerov
pluska.sk
28.02.
Boris Kollár sa na rozchode s EX zabáva! Ohrdnutá Laura reaguje: Mám sa vyjadriť ja?
topky.sk
28.02.
Kollárova EX Laura: Po rozchode veľké trápenie! A konečne slobodný Boris? Ten sa na tom zabáva
topky.sk
24.02.
Laura Vizváryová po rozchode s Kollárom: Skončí ako jeho ex Richterová? Veľké obavy z...
pluska.sk
23.02.
Kollárova EX už slovenských chlapov nechce: Naložila im ako nikto! Lov na boháčov v Dubaji?
topky.sk
21.02.
Vizváryová nemá brzdu, nenápadne vŕta do Borisa: Laura, veď si vedela koho si ulovila
topky.sk
19.02.
Laura Vizváryová odkazuje Kollárovi! Na svoj vek by už mal mať rozum! Naráža na mladú brunetku?
pluska.sk
✍️
REDAKČNÝ VÝBER
HotInfo
Pápežovi odstránili časť pľúc, rakovina sa nerozšírila a ďalšia liečba nebude. Cesta do Južnej Ameriky zatiaľ platí
Pápež podstúpil operáciu pľúc, lekári potvrdili lokalizovaný adenokarcinóm a ďalšiu liečbu nepredpisujú. Cesta do Južnej…
HotInfo
Francúzsko pred protestom 24. októbra: Paríž zakázal demonštrácie, Macron zvolal spravodajcov, Le Penová v prieskumoch rastie
Paríž zakázal demonštrácie, Macron zvolal spravodajské služby, Lecornu prijíma strany. Čo píšu cudzie médiá a čo vláda.
HotInfo
O čom píše Európa: Witkoff rokoval s Putinom, PHP chyba vypla vládne weby, Írán hlási požiare na tankeroch
Witkoff rokoval s Putinom a Kyjev bol znova pod paľbou, chyba v PHP vypla vládne weby po Európe, USA sťahujú personál z …
HotInfo
O čom píše Európa: Zelenskyj rokuje v Osle, Trump chce pre Ukrajinu nového vyjednávača, Francúzsko predĺžilo zákazy vychádzania
Zelenskyj rokuje v Osle s Witkoffom, Trump chce pre Ukrajinu nového vyjednávača, Francúzsko predĺžilo zákazy vychádzania…
HotInfo
Summit Putina, Trumpa a Si o Ukrajine: Kremeľ priznáva rozhovory, no tvrdí, že nič konkrétne nepredložili. Kyjev varuje, že by Putina povzbudil
Putin podľa WSJ navrhol Trumpovi a Si summit o Ukrajine. Kremeľ hovorí, že nič konkrétne nepredložili, Kyjev varuje a Tr…
HotInfo
Podozrivého z plánu atentátu na Tuska poslali na dva mesiace do väzby. Poľsko sa háda o vážnosť hrozby
Prokuratúra obvinila 66-ročného Vroclavčana z deviatich skutkov. Poľské médiá sa líšia vo váhe hrozby a podpálenie Starl…
HotInfo
O čom píše Slovensko: Parlament schválil rozpočet so schodkom 4,94 % HDP, RRZ varuje pred zhoršením financií. Taraba zakladá vlastnú stranu, spor o envirorezort pokračuje
RRZ varuje pred bankrotom pred hlasovaním o rozpočte, Kamenický hovorí o sociálnom zmieri. Taraba zakladá vlastnú stranu…
HotInfo
Ako Varšava vidí obmedzenie Starlinku: Poľsko službu pre Ukrajinu platí a Sikorski Muskovi odkazuje, že ho sleduje
SpaceX obmedzil ukrajinskej armáde vojenský Starlink. Poľsko, ktoré službu pre Ukrajinu platí, sa voči Muskovi ozýva už …
HotInfo
Hniezdo sršňa ázijského našli v Uloži na Spiši. Je to piaty nález na Slovensku a včelári hovoria, že tu sršne lietajú už dva roky
Ochranári hniezdo vystopovali vysielačkou a dronom s pomocou odborníkov z Francúzska a Maďarska. Ako sršňa rozoznať a ka…
HotInfo
O čom píše Európa: Senátori USA chcú zrušiť dohodu s Putinom, Guilfoylovej pád, pápež má rakovinu plúc
Senátori USA žiadajú zrušiť Trumpovu dohodu s Putinom o nafte, veľvyslankyňa Guilfoylová musela odstúpiť, pápež má rakov…
HotInfo
Francúzske mrazničky na 50 °C aj holandské prázdne regály: dôkaz o spoločnom útoku zatiaľ nie je
Hackeri vo Francúzsku ohriali mrazničky v stovkách supermarketov, Albert Heijn nemá čerstvé potraviny. Holandský úrad NC…
HotInfo
O čom píše Európa: Dieselová dohoda s Putinom pod kritikou, federálni agenti prehľadali dom Omarovej, NATO predstavilo teóriu víťazstva
Trumpova dieselová dohoda s Putinom čelí kritike v Európe, federálni agenti prehľadali dom kritičky Ilhan Omarovej, NATO…